جستجو

پیام استاندار بمناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی؛ استاندار بوشهر با صدور پیامی روز ملی ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.

 
 
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری بوشهر، در متن این پیام از سوی عبدالکریم گراوند آمده است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
روز ۲۷ اردیبهشت ماه موسوم به روز ملی ارتباطات و روابط عمومی در تقویم ملی،فرصت مغتنمی است تا باد یادآوری جایگاه مهم و تأثیر گذار روابط عمومی و ارتباطات ، زمینه را برای تقویت و تحکیم   مناسبات انسانی، سازمانی و اجتماعی  درون و برون سازمانی فراهم کنیم.
بدون شک ارتقا و تقویت جایگاه روابط عمومی در سازمان‌ ها به عنوان بازوی مشورتی ،در دنیای امروز یک ضرورت انکار ناپذیر و یک راهبرد مهم است.
 روابط عمومی هوشمند و روزآمد با نیروی انسانی توانمند و تجهیزات و ملزومات اداری با ایجاد ارتباط دوسویه موفق، این فرصت را به هر مجموعه می‌دهد تا ضمن دریافت مطالبات جامعه هدف و مخاطبین خود از یک سو، خدمت و وظایف سازمان خود را به درستی به مردم اطلاع‌رسانی کرده و از توان، ظرفیت و جایگاه رسانه‌ها برای آگاهی بخشی عمومی بیشتر بهره برد.
پر واضح است که توسعه بدون اطلاع رسانی ، تنویر افکار عمومی و آگاهی بخشی کامل نخواهد بود و به هدف نمی رسد.
 امروزه نقش آفرینی و جایگاه ویژه روابط عمومی در سازمان ها  با بهره گیری از تکنولوژی و فناوری های نو ظهور و دقت و سرعت  در امر اطلاع رسانی و ارتباط موفق با مخاطبین  ازطریق پلتفرمها نمودار می شود و این  روابط عمومی  است که با تیزبینی و هوشیاری می تواند توفیق یک سازمان را بر ستون  پایدار دانش و اطلاعات استوار سازد و مدیریت سازمان را در اخذ تصمیم های درست و شایسته ، کمک نماید.
لذا همه مدیران باید به روابط عمومی‌ها به عنوان  آینه افکار عمومی و بیانگر مطالبات به‌حق جامعه هدف توجه داشته و با تمهید ابزار و تکمیل نیروی انسانی و تامین مالی ،زمینه را برای نقش آفرینی درست و بموقع و ایفای وظیفه سازمانی در شفاف‌سازی ارتباطات بین مخاطبان و مسئولان فراهم کنند.
اینجانب با تشکر از تلاشهای دست اندرکاران روابط عمومی و ارتباطات ، روز و هفته روابط عمومی و ارتباطات را  به همه فعالان این عرصه تبریک می گویم و با توجه به شرایط موجود اعم از تحریم های ظالمانه دشمنان ،تنگناها و مضایق موجود و مسئله فراگیر کرونا، از جامعه رسانه ای و مسئولان روابط عمومی می خواهم تا نهایت تلاش خود را برای امید آفرینی ،جلب مشارکت مردم ،فعالسازی و ایجاد زمینه برای رونق و جهش تولید در جای جای استان سراسر ظرفیت بوشهر بکار گیرند .
 
در پایان با آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه شما در ماه مبارک رمضان و لیالی قدر ،مزید توفیقتان را از خداوند منان خواهان و خواستارم. عبدالکریم گراوند _استاندار بوشهر
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۲۳:۲۶
تعداد بازدید : ۵۶
کد خبر : ۱,۹۶۲

اخبار مرتبط

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تمـاس با مـا

برای ارتباط با شهرداری :

پست الکترونیک روابط عمومی و اموربین الملل شهرداری بوشهرpr@bushehcity.ir

دفتر شهردار 33323329

شهرداری مرکزی :33337455

حراست : 33330817

نقشه